سخنان اتودیان!

تراوشات ذهنی یک سیاست زده

سخنان اتودیان!

تراوشات ذهنی یک سیاست زده

سخنان اتودیان!

در این وبلاگ مطالب مختلف در زمینه های مذهبی، علمی، فرهنگی، طنز و ... در اختیار خوانندگان عزیز قرار خواهد گرفت

[لینک کردن برخی وبلاگ ها دلیل بر تایید تمام نظرات انها نیست]

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۲۲ آبان ۹۵، ۱۶:۱۳ - دانلود سریال و فیلم خارجی
    لایک :) 3>
  • ۱۹ آبان ۹۵، ۱۵:۱۴ - The flash
    :)

ناگفته هایی از کوروش کبیر

سه شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۵، ۰۵:۰۵ ب.ظ

این ها همه در حالی است که نه پیامبر اکرم نه اهل بیت علیهم السلام هرگز به خاطر زن جنگی راه ننداختند و در اسلام حکم ازدواج با محارم اعدام است.

(برای دیدن تصویر در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید)

نظرات  (۳)

۱۱ آبان ۹۵ ، ۱۷:۳۹ یه ادم معمولی..
پیامبرت که با عایشه ۹ ساله ازدواج کرد . پیامبرت عاشق زن پسرش شد. دروغ کم بگویید .
شدین عرب پرست.
پاسخ:
اون یه دروغیه که عایشه - همچنین خواهر زاده اش- درآورده تا خودش رو سوگلی پیامبر(ص) نشون بده وگرنه عایشه بعد از هجرت به عقد پیامبر درومده و از طرفی تولد عایشه قبل از هجرت بوده که این نشون میده عایشه سنش از 13 سال بیشتر بوده! عایشه هنگام ازدواج با پیامبر سنش حدود 18 یا 21 سال بوده که تو این مقاله کامل بهش پرداخته:
http://shahaab.blogfa.com/post-50.aspx

اما راجع به ازدواج با زینب بنت جحش همسر زید بن حارث، اگر جای نشستن پای دروغ های مشیری شیاد و مسعود انصاری بیسواد یا خوندن کتابای ترجمه ذبیح الله منصوری جاعل، بری چهار تا کتاب معتبر بخونی(مثل من که از منابع معتبر مطلب آوردم)، می فهمی که زینب بنت جحش دختر عمه پیامبر(ص) بوده که اگر -نعوذ بالله- عشق شهوانی درکار بوده باشه باید قبل اینکه عروسش بشه باید عاشقش میشده چون آدما معمولاً دختر عمه هاشونو از بچگی می بینن :) متأسفانه اون شیادی که اولین بار این شبهه رو طرح کرده، حواسش به این مطلب نبوده و بیشتر از اینکه به ساحت مقدس پیامبر ما ایرادی بگیره بی عقلی خودش رو نشون داده :)
ازدواج پیامبر با زینب بنت جحش برای این بوده تا این رسم جاهلی که اگر کسی عروس آدم شد، بعد مرگ فرزند یا طلاق از او نمیشه باهاش ازدواج کرد، بر بیندازه.

ما عرب پرست نیستیم، ما خدا پرستیم برعکس شما که به قبر کوروش سجده می کنین :) و مثل فاشیست ها و نازی ها خودتونو نژاد برتر و بقیه رو موجودات پست می دونید
ما اگر ائمه اطهار رو قبول داریم و براشون ارزش قائلیم، چون دعوت گر به سوی پروردگار بودن و حرف حق می زدن حالا عرب بودن خب باشن... اتفاقا عرب پرست اونیه که میلیاردی تو جیب شیخای اماراتی میریزه و میره دبی تا کنسرت فلان خواننده زن فاسد عرب رو تماشا کنه :)

دفعه بعدی خواستی کامنت بذاری سعی کن به پیامبرم یا امامانم توهین نکنی وگرنه حقایق بیشتری رو از کوروش رو می کنم :) ;)
سلام. دوست عزیز شما یک ایرانی هستید قبلا از اینکه مسلمان باشید یک ایرانی یک آریایی از نژاد آریا هستید قبل از اینکه حضرت محمد (ص) پیامبر شما باشه کوروش کبیر پادشاه شما بوده. چرا به پادشاه خودت احترام نمیذاری اما به پیامبرت احترام میذاری؟ فرهنگ یعنی پذیرفتن هر کس با دین و آئینی که داره. اگر هم کسی اشتباه می کنه با احترام بهش بگیم نه اینکه توهین کنیم. همین رفتارای شما و امثال شما باعث شده مردم از دین و خدا رو برگردونن. پس کافر واقعی شما هستید نه کسی که به خاک کوروش بوسه زد. کوروش و ایران بیشترین قدمت رو در جهان دارند. روزی که هیچ کشوری نبود. روزی که عرب سوسمار می خورد. اون روز ایران برده داری نداشت. زن و مرد مساوی بودن در همه چیز. در یادگیری علم در مال و ثروت در هر چیزی که فکرشو بکنید. ما زن پادشاه داشتیم. زن فرمانده پزشک داشتیم. اول زن دریانور در کل دنیا در زمان کوروش کبیر بود. ما اصالت و ریشه داشتیم. ما گوشت سوسمار و این چیزها نمی خوردیم. دین اسلام برای عربها بود که نه حقوق زن و مرد داشتن و نه گوشت حلال می خوردن. برده داری می کردن و خیلی کارهای کثیف دیگه. دین برای انسانهای گمراهه نه انسانهای آگاه. ما آگاه بودیم. ریشه داشتیم اصالت داشتیم. لطفا به خاطر دینت ریشه و اصالت خودتو نابود نکن. و با جهلت به دینت اهانت نفرست. در زمان کوروش بیمه تامین اجتماعی بود. مرخصی زایمان بود. به فرزندی که بدینا می اومد کادو از طرف پادشاه داده میشد. اما الان ایران اصالت و گذشته خودشو فراموش کرده. و دین اسلام رو با احکامش قاطی افکار ایرانی کرده برای همینه مملکت به این وضع دراومده. اصلا نبایستی این دین و عرب وارد ایران میشده. وقتی وارد شده ما نابود شدیم. 
پاسخ:
سلام

دوست عزیز مطالب شما را خواندم و ازین منطق شما تعجب کردم!!!
کاش کمی منطقی صحبت کنید نه احساسی!

مثلا اینکه گفتین "چرا به پادشاه خودت احترام نمیذاری اما به پیامبرت احترام میذاری؟" آخه این یعنی چی؟ یعنی پادشاه من از پیامبر من باید مهمتر باشه؟!
"پیامبر" که برگزیده خداست و پیام آور اوست اصلا با "پادشاه" که یا با کودتا، یا با شورش عمومی یا با جنگ روی کار میاد قابل مقایسه است؟! کاش کمی قبل از بیان هر مطلبی، کمی روی آن فکر کنیم...

کاش این نصایحی هم که راجع به ادب و نزاکت دارید، به همفکرانتان می کردید. بنده اگر چیزی را گفتم، با ادبیات همفکرتان گفتم. نکنه فقط مرغ ما غازه؟!

اما راجع به افتخار کردن به پادشاه ، پس چرا آلمانیها به هیتلر افتخار نمی کنند؟! تیمور لنگ هم پادشاه ایران بوده آیا جای افتخار دارد؟! با چه دلیلی من باید به کوروش چون پادشاهم بوده افتخار کنم؟!

ملاک کفر و ایمان هم، پذیرش و احترام منافقانه گذاشتن به عقاید این و آن نیست بلکه پیروی از حق و رد کردن باطل است و کسی که به قبر کوروش سجده می کند، قطعا کار باطلی کرده! همچنین کسی که از چنین کسانی دفاع می کنن...

اما راجع به این حرفتان که کوروش و ایران بیشترین قدمت را دارند، شما راجع به حورابی و لوح او مطالعه داشتید؟ قوانینی که به مراتب از لوح کوروش مترقی تر است! میدانستید قبل از ورود آریایی ها ما تمدن های متعدد داشتیم؟(شهر سوخته سیستان بلوچستان و تپه سیلک کاشان) ظاهرا از تمدن بابل و آشور که سال ها قبل کوروش بودند نشنیدید...

اما راجع به بقیه حرفایتان، واقعا تاسف می خورم که اطلاعات شما جای منابع معتبر، مزخرفات و اراجیف مشیری دروغگو و مسعود انصاری بیسواد جاعل است. شما ظاهرا از بردگی جنسی از دختری به نام تاب موتو در زمان کوروش نمی دانید. یا احکام زن حایض(دشتان) در دین زرتشت یا اینکه حکیم فردوسی از اینکه زمان انوشیروان پیرزنی خواست پسرش سواد بیاموزد که انوشیروان نذاشت. شما به اینها می گویید تساوی حقوق زن و مرد و نبود برده داری و عدم تبعیض طبقاتی؟!

درباره اینکه دین اسلام واسه عربهاست یا خیر، شما برای خدا تعیین تکلیف نمی کنید. قطعا شان خدا اجل از آن است که به مشاوره من و شما نیاز داشته باشد.

بدبختی امروز ایران هم بخاطر این است که هنوز افرادی هستند که منبعشان دروغ های ماهواره و اینترنت است جای اینکه بشینند کتب معتبر را بخوانند و تفکر کنند، هر سخن بی مبنایی را می پذیرند! بدبختی حق چنین ملتیست!
۰۳ ارديبهشت ۹۷ ، ۱۷:۳۱ دوستدار کورورش
همونطور که میگین داستان های درباره پیامبرا دروغ بوده این چیزایی که میگینم دروغه هیچ کس نمیدونه دقیق . ولی همه اینارو بذارید کنار اگه اونقدر کورورش گناهکار هست هیچ وقت نامش توی 3 کتاب اسمانی اورده نمیشد به خصوص قرآن . کورورش قبل از نزول هر پیامبری خودش به تنهایی یکتا پرست بود اگه بخوایم همه چیو باور کنیم پس احادیثی که پیامبر غیر مستقیم به کوروش اشاره کرده هم درسته و نمیتونید اونو بد جلوه بدین

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی